FAKÜLTEMİZDE 2012- 2013 EĞİTİM – ÖĞRETİM YILI TÖRENLERLE BAŞLADI

      Açılış konuşmasını yapmak üzere daha sonra kürsüye gelen Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halil GÜNEŞ fakülteye kayıt yaptıran yeni öğrencilere veteriner hekimliği mesleğini ve veteriner fakültesini tanıtan kısa bir konuşma yaptı. Fakülte Dekanı Prof. Dr. Halil GÜNEŞ’in konuşmasının ardından bu yıl en yüksek puan alarak fakülteye kayıt yaptıran öğrencilerden Mert YÖRÜKER ile Ece ATBAŞ’a öğrencilik ve mesleki yaşamları boyunca gururla taşıyacakları önlükleri Fakülte Dekanı Prof. Dr. Halil GÜNEŞ tarafından sunuldu. Önlük giydirme töreni, salonda duygulu anların yaşanmasına neden oldu.

     Programın son bölümünde, Veteriner Fakültesi 2012-2013 Eğitim – Öğretim Yılı açılış dersi, Zootekni ve Hayvan Besleme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ahmet ALTINEL tarafından verildi. Açılış dersinde biyoteknoloji ve veteriner hekimliği uygulamaları konularına değinen Prof. Dr. Ahmet ALTINEL’in konuşmasının ardından, öğrencilere, hazırlanan armağanlar verildi; konuklara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

     Veteriner Fakültesi’ne 2012-2013 Eğitim – Öğretim yılında kayıt yaptırarak gelen yeni öğrenciler için, Fakülte, İdari Bürolar, Anabilim Dalları ve Hayvan Hastanesini tanıtmaya yönelik oryantasyon uygulamaları ise 25 Eylül 2012 Salı günü saat 10:00 ile 16:00 arasında gerçekleştirildi.

Bu kaydı paylaş

İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi © 2017 All Rights Reserved